Nasz Zespół

Mirek i Beata Marczak

Mirek i Beata Marczak

Są małżeństwem od ponad 30 lat. Mają czterech dorosłych synów, którzy kochają Boga i są zaangażowani w lokalnym kościele.

Mirek

Jest zafascynowany tym, jak Bóg działa w życiu ludzi i przez ludzi. Studiował w Emmaus Bible College w USA (licencjat z języków biblijnych), w Prairie Graduate School w Kanadzie (magister teologii nostryfikowany przez Akademię Teologii Katolickiej) oraz na Uniwersytecie Wrocławskim (doktor nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa). Mirek jest pastorem Wspólnoty Chrześcijańskiej Swojczyce. Jest również zaangażowany w Akademii Homiletycznej oraz w Szkole Biblijnego Uczniostwa.

Beata

Kocha Boga i kocha ludzi. Jej pozytywne nastawienie do życia udziela się innym. Jest przekonana, że kiedy ufa się Bogu to nie ma rzeczy niemożliwych. Beata jest zaangażowana we Wrocławskim Forum Kobiet (prezes stowarzyszenia), You Can Free Us (w-ce prezes fundacji) oraz w Chrześcijańskim Dwujęzycznym Przedszkolu Montessori (dyr. przedszkola). Poświęca też czas na różne aspekty życia Wspólnoty Chrześcijańskiej Swojczyce.